Vladimir Barrios

Biografie

Student Národního institutu umění (INAC) od roku 2013. Ve věku 40 let se Vladimírovi Barriosovi podařilo prokázat svůj osobní projev a obrazový řád v každém z jeho uměleckých děl.

Svou první výstavu "Caras Vemos" má v září 2014 a dosáhl velkého úspěchu v prodeji a přijetí veřejnosti.Ve své první prezentaci nás zaujal tmavým výrazem zkreslených tvarů tváří s tahy spontánního vymezení. On sám je stálým účastníkem darů pro různá díla, například v říjnu 2015 ho pozvala první dáma Panamské republiky a spolupracovala na kampani prevence rakoviny nazvané "Lazos Solidarios".

Vladimir Barrios je odhodlán darovat svou práci pro kampaně proti rakovině, protože jeho otec, Miguel Barrios, a jeho sestra, Sheila Barrios, obě oběti této strašné nemoci.

Ve své druhé výstavě nazvané "Různé sousedství" představené v galerii "Jerónimo" v září 2015. Vladimirovy ilustrace byly označeny silnými barevnými písmeny, dvojjazyčným jazykem a hlubokým vzhledem. Tímto způsobem dokázal svým razítkem vyjádřit svůj způsob, jak vidět svět kolem sebe.Vladimir Barrios plánuje odvést své dílo z Mexika do dalších zemí, což je jeho první příležitost představit se na výstavě s několika díly, ve kterých bude pracovat v následujících dnech.

Díla

Figura 1

Figura 2

Figura 3

Figura 4

Figura 5

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Kontaktní e-mail *:
Autor *:
Telefon:
Kolik má slon nohou *?:
Text dotazu *:
Latin Art Gallery Blog
Exhibition Mexican Peyote , 01.01.1970
19.02.20 Dear friends of Latin Art Gallery, we cordially invite you to this new exhibition where we can observe Mexican Art
NOVY ARTMUNDO CZ , 15.08.2019
Podivejte se  Nabidka kurzy v naši novy web: WWW.ARTMUNDO.CZ
Kontaktujte nás...

Galería de Arte Latino en
Praga, República Checa

 

 

 

info@latin-art.com

Podporují nás...