Vladimir Barrios

Biografie

Student Národního institutu umění (INAC) od roku 2013. Ve věku 40 let se Vladimírovi Barriosovi podařilo prokázat svůj osobní projev a obrazový řád v každém z jeho uměleckých děl.

Svou první výstavu "Caras Vemos" má v září 2014 a dosáhl velkého úspěchu v prodeji a přijetí veřejnosti.Ve své první prezentaci nás zaujal tmavým výrazem zkreslených tvarů tváří s tahy spontánního vymezení. On sám je stálým účastníkem darů pro různá díla, například v říjnu 2015 ho pozvala první dáma Panamské republiky a spolupracovala na kampani prevence rakoviny nazvané "Lazos Solidarios".

Vladimir Barrios je odhodlán darovat svou práci pro kampaně proti rakovině, protože jeho otec, Miguel Barrios, a jeho sestra, Sheila Barrios, obě oběti této strašné nemoci.

Ve své druhé výstavě nazvané "Různé sousedství" představené v galerii "Jerónimo" v září 2015. Vladimirovy ilustrace byly označeny silnými barevnými písmeny, dvojjazyčným jazykem a hlubokým vzhledem. Tímto způsobem dokázal svým razítkem vyjádřit svůj způsob, jak vidět svět kolem sebe.Vladimir Barrios plánuje odvést své dílo z Mexika do dalších zemí, což je jeho první příležitost představit se na výstavě s několika díly, ve kterých bude pracovat v následujících dnech.

Díla

Figura 1

Figura 2

Figura 3

Figura 4

Figura 5

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Kontaktní e-mail *:
Autor *:
Telefon:
Kolik má slon nohou *?:
Text dotazu *:
Latin Art Gallery Blog
Exhibition Colombian Traditional Art , 01.01.1970
We invite to all the friends of Latin Art Gallery to this colorfull exhibition.It is an exhibition to show how alive are the popular traditions in Latinamerica.
NOVY ARTMUNDO CZ , 15.08.2019
Podivejte se  Nabidka kurzy v naši novy web: WWW.ARTMUNDO.CZ
Kontaktujte nás...

Galería de Arte Latino en
Praga, República Checa

 

 

 

info@latin-art.com

Podporují nás...