Pristowscheg

Biografie

Pristowscheg Umělec a fotograf, se jmenuje Giuseppe R Lupo, se narodil v roce 1937 v Římě, Itálie. Úspěšně absolvoval inženýrský studijní obor elektrotechnik na univerzitě v Padua, Itálie a od roku 1970 žije a pracuje ve městě Caracas, Venezuela. Jeho umění se postupně vyvíjelo od fotografií černobílých přes barevné, až po jejich tvorbu a úpravy za pomocí počítače, které mu umožnily vyjádření emocí více univerzálním způsobem.

Za pomoci myši, jako štětce a obrazovky, jako plátna, rozvinul velmi neobvyklou a zcela osobitou formu abstrakce. Díky jeho neustále rozvíjejícímu se, pečlivému a nápaditému prozkoumávání objevuje stíny obrazu skryté za původními „syrovými, neupravenými“ fotografiemi. Díky několika alchymistickým pokusům přišel Pristowscheg na způsob, jak převádět tyto surové, neupravené rysy obrazů do digitální podoby tak, aby je posléze mohl převést do podoby výtisků muzejní kvality nebo také serigrafie.

Již publikoval díla ze sbírek “La Ruggine, “The Blue Suite” a také “Las Teorías, ve kterých se různými způsoby při hledání barevnosti opírá o pohledy abstraktního konstruktivismu.

Díla

Vegas

Sítotisk 100 x 80 cm

Cena 800 Eur

Quinta

Sítotisk 40 x 40 cm

Cena 400 Eur

Solaris

Sítotisk 40 x 40 cm

Cena 400 Eur

The Blue Totem

Sítotisk 40 x 40 cm

Cena 400 Eur

Mailing

Sítotisk 40 x 40 cm

Cena 400 Eur

Greenshock

Sítotisk 40 x 40 cm

Cena 400 Eur

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Kontaktní e-mail *:
Autor *:
Telefon:
Kolik má slon nohou *?:
Text dotazu *:
Latin Art Gallery Blog
NOVY ARTMUNDO CZ , 15.08.2019
Podivejte se  Nabidka kurzy v naši novy web: WWW.ARTMUNDO.CZ
Kontaktujte nás...

Galería de Arte Latino en
Praga, República Checa

 

 

 

info@latin-art.com

Podporují nás...