Flor Orozco

Biografie

se narodila 15. dubna 1960 v Bogotě, v Kolumbii. Studovala architekturu a design, je katastrální konzultantkou a profesorkou umění. Po dobu 12 let byla ředitelkou galerie "Galería de la Oficina" a tedy i na blízku nejlepším výtvarníkům i sochařům, spolu se svým strýcem a přítelem, panem Albertem Sierrou, kurátoren, museografem a jedním z nejlepších představitelů kolumbijského umění. Byla podporou umělců, přítelkyní sběratelů a zabývala se prodejem uměleckých děl. Cítí se velmi šťastná, že je součástí velké rodiny umělců, vždy to pro ni bylo výsadou.

Její dílo je inspirováno malými věcmi, které často uniknou bez povšimnutí, v drobných detailech a barvách, v "Životě" se všemi jeho kouzly, kde hledá a nachází kompozici, harmonii, vzpomínky, lásku k přírodě, ke všemu i zdánlivě ničemu.

Linie, které Flor nachází, a každodennost vytvářejí přísné, ale zároveň jemné kompozice. Nové, staré, všechno je spojeno s námi, je tady a teď, vše je součástí vesmírného fraktálu, směrem k nám i od nás k vesmíru.

Flor říká: "My nevymýšlíme, všechno už je uděláno, my to jen pozorujeme, ze všeho se učíme a poznáváme, že existují nekonečné kompozice a že barva odráží duši. Neviditelné kouzlo nás představuje jako "latinos", proměňuje v samotnou barvu.

Díla

Estructura 1

70 x 80 cm

Digital Photo

Estructura 2

70 x 80 cm

Digital photo

Estructura 3

70 x 80 cm

Digital Photo

Estructura 4

70 x 80 cm

Photo Digital

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Kontaktní e-mail *:
Autor *:
Telefon:
Kolik má slon nohou *?:
Text dotazu *:
Latin Art Gallery Blog
Exhibition - Artist residence , 17.04. - 31.12.2017
Information Avaible in English
Výstava Alfadialecto del Tiempo , 13.12. - 07.01.2018
From 13.12.2017 to 7.1.2018
Kontaktujte nás...

Latin Art Gallery
v Praze, Česká republika

 

 

 

info@latin-art.com

Podporují nás...